همکاری جایزه بازی‌های جدی ۱۳۹۹ (SeGaP2020) با کژوال کمپ

0
50 بازدید
اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی

مرکز تحقیقات بازی‌های دیجیتال (دایرک) بنیاد ملی بازی‌های رایانه‌ای به عنوان یکی از حامیان کژوال کمپ ۱۳۹۹ به طور خاص با این رویداد همکاری خواهد کرد. بازی‌سازان و دانشجویان شرکت‌کننده در جایزه بازی‌های جدی ۱۳۹۹ و علاقه‌مند به بازی‌سازی می‌توانند با شرکت در رویداد کژوال کمپ از برنامه‌های آموزشی و کارگاه‌ها، سخنرانی‌ها و تجارب بازی‌های موفق، تیم‌سازی، ساخت بازی‌، شبکه منتورها و جوایز نقدی این رویداد بهره‌مند شوند.

همکاری مرکز تحقیقات بازی‌های دیجیتال (دایرک) به‌ عنوان دبیرخانه جایزه بازی‌های جدی با دومین رویداد کژوال کمپ به ‌منظور هم‌‎افزایی و توانمندسازی شرکت‌کنندگان رویداد جایزه بازی‌های جدی ۱۳۹۹ از سویی و ترویج بازی­‌های هدفمند برای بازی­‌سازان این رویداد از سوی دیگر صورت می‌گیرد. 

در این راستا و در مسیر این همکاری، ثبت ­نام­‌کنندگان رویداد جایزه بازی‌های جدی ۱۳۹۹ در بخش­‌های مختلف می‌توانند برای ارتقاء مهارت‌های خود از کلاس‌ها و کارگاه‌های آموزشی کژوال کمپ استفاده کنند. همچنین دبیرخانه جایزه برای بازی‌های ساخته شده در کژوال کمپ با ویژگی­‌های هدفمندی، حمایت­‌های ویژه­‌ای ترتیب خواهد داد. 

علاوه بر این دایرک با ارائه سخنرانی‌هایی در خصوص نتایج حاصل از پیمایش ملی، ارائه گزارش تحلیلی از بازی‌های ایرانی و همچنین معرفی بازی‌های جدی با این رویداد همراه خواهد بود و اطلاعات جدیدی را به مخاطبین ارائه می‌دهد. 

رویداد بازی‌سازی کژوال کمپ به‌ منظور ارتقای صنعت بازی‌های موبایلی در کشور برگزار می‌شود. علاوه بر کافه بازار ، آواگیمز ، دایرک و انستیتو ملی بازی‌سازی از بنیاد ملی بازی‌های رایانه‌ای، حامیانی همچون استودیوهای بازی‌سازی مطرح از جمله پاییزان، Quiz of Kings، مدریک، تتراپازل و نردبان اندیشه فردا حضور دارند که در تأمین جایزه ۱۵۰ میلیون تومانی رویداد و ارائه‌ محتواهای آموزشی مشارکت خواهند داشت. 

بازی‌سازان و دانشجویان علاقه‌مند به بازی‌سازی می‌توانند با شرکت در این رویداد از برنامه‌های آموزشی و کارگاه‌ها، سخنرانی‌ها و تجارب بازی‌های موفق، تیم‌سازی، ساخت بازی‌، شبکه منتورها و جوایز نقدی این رویداد بهره‌مند شوند.

  • برای کسب اطلاعات بیشتر در خصوص کژوال کمپ اینجا کلیک کنید.
  • برای ارسال اثر به جشنواره بازی­ جدی سال ۱۳۹۹ اینجا کلیک کنید.
  • برای ثبت‌­نام فردی یا گروهی در هکاتون بازی­‌های جدی ۱۳۹۹ اینجا کلیک کنید.
  • برای ارسال مقاله به سمپوزیوم بازی­‌های جدی ۱۳۹۹ اینجا کلیک کنید.

اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید