گزارش جامع سومین دوره جایزه بازی‌های جدی ۱۳۹۸

0
189
اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی

Rate this post
موضوع: گزارش جامع سومین دوره جایزه بازی‌های جدی ۱۳۹۸
تعداد صفحات: ۴۰
حجم فایل: ۲۰ مگابایت
قیمت: رایگان

معرفی این گزارش:

سومین دوره از رویداد جایزه بازی‌های جدی، با هدف تحقیق، تولید و ترویج بازی‌های جدی بزرگتر از دو دوره قبل و با همکاری دانشـکده علوم تربیتی و روانشناسی دانشـگاه شهید بهشـتی و به میزبانی این دانشـگاه مورخ پنجم و ششـم دی‌ماه ۱۳۹۸در تالار الزهرای دانشـکده مدیریت و حسـابداری دانشگاه شهید بهشـتی برگزار شد و علاوه بر توسعه بازی‌های جدی و بررسی آثار تولیدی، از تالیف مقالات در این حوزه نیز مورد حمایت قرار گرفت.
در این دوره، سه رویداد مجزا شامل سمپوزیوم بازی‌های جدی ۱۳۹۸، جشنواره بازی جدی سال ۱۳۹۸ و هکاتون بازی‌های جدی ۱۳۹۸برگزار شد.

در بخش جشنواره بازی جدی سال ۱۳۹۸ از مجموع ۷۲ بازی ارسالی، ۹ بازی به فینال راه یافتند که در روز فینال بعد از ارائه حضوری در مقابل داوران، بازی جدی سال انتخاب شد.

بخش سمپوزیوم بازی‌های جدی ۱۳۹۸ با سخنرانی کلیدی طه رسولی آغاز و با برگزاری کارگاه تجربه بازی‌ساز، نشست گفتمان بازی، رونمایی کتاب و ارائه مقالات شفاهی پایان یافت. 

بخش هکاتون بازی‌های جدی ۱۳۹۸ در تاریخ ۲۷ الی ۲۹ آذرماه در صندوق نوآوری و شکوفایی برگزار شد. همزمان دانشکده هنرهای اسلامی تبریز نیز به نمایندگی از بنیاد ملی بازی‌های رایانه‌ای میزبان برگزاری هکاتون در این شهر بود.

در اختتامیه رویداد جایزه بازی‌های جدی ۱۳۹۸ از برندگان هر سه بخش تقدیر و جوایز به برندگان اهدا شد. 

گزارش حاضر مروری است بر آنچه که در سومین دوره جایزه بازی‌های جدی ۱۳۹۸ گذشت:


اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید