برگزاری جلسه شورای سیاستگذاری دومین کنفرانس تحقیقات بازی‌های دیجیتال

حضور اعضای هیئت علمی فعال در حوزه بازی‌های دیجیتال از دانشگاه‌های سراسر کشور در دومین کنفرانس تحقیقات بازی‌های دیجیتال

0
200
جلسه شورای سیاستگذاری دومین کنفرانس ملی تحقیقات بازی‌های دیجیتال با حضور اعضای هیئت علمی دانشگاه‌های کشور در بنیاد ملی بازی‌های رایانه‌ای برگزار شد.

این جلسه که با حضور اعضای هیئت علمی فعال در حوزه بازی‌های دیجیتال از دانشگاه‌های سراسر کشور برگزار شد، پیرامون موضوعاتی نظیر زمان و مکان برگزاری، رویکرد کنفرانس، پیشنهادهای مربوط به رویدادهای جانبی و نمایه‌سازی مقالات صحبت شد. بر اساس توافقات صورت‌گرفته میان اعضای شورای سیاستگذاری کنفرانس تحقیقات بازی‌های دیجیتال، مقرر شد دومین دوره این کنفرانس در تاریخ‌های 8 و 9 آذرماه سال‌جاری برگزار گردد.
در این جلسه همچنین سید محمدعلی سیدحسینی دبیر DGRC، ضمن ارائه گزارشی آماری از چگونگی برگزاری DGRC2017، به نتایج نظرسنجی‌های صورت‌گرفته از شرکت‌کنندگان و اعضای هیئت علمی دانشگاه‌ها نیز اشاره کرد. وی همچنین با طرح پیشنهادهای ارائه شده از سوی دانشگاه‌های مختلف کشور به عنوان داوطلب برگزاری دور دوم کنفرانس، نظرات اعضای شورای سیاستگذاری را با توجه به ظرفیت‌های هر دانشگاه جویا شد. 
در این جلسه همچنین، دکتر بهروز مینایی بیدگلی، دبیر علمی DGRC و عضو هیئت علمی دانشگاه علم و صنعت ایران، بر اهمیت رویکرد بین‌المللی، شبکه‌سازی برون‌مرزی و استفاده از ظرفیت‌های علمی دانشگاه‌های داخلی و خارجی با هدف تقویت علمی کنفرانس تحقیقات بازی‌های دیجیتال تأکید کرد.

لازم به ذکر است که کنفرانس تحقیقات بازی‌های دیجیتال، برای نخستین بار در آذرماه سال 1396 در دانشکده مهندسی کامپیوتر دانشگاه علم و صنعت ایران برگزار شد. 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here