مهلت ثبت‌نام در SeGaP2018 و هکاتون بازی‌های جدی تا ۲۵ آبان‌ماه تمدید شد

0
151
مهلت ارسال آثار به فرآیند اصلی «جایزه بازی‌های جدی» و ثبت‌نام در «هکاتون بازی‌های جدی» تا 25 آبان‌ماه تمدید شد. لازم به ذکر است این مهلت مجددا تمدید نخواهد شد.

با توجه به استقبال فعالان حوزه بازی‌های جدی و درخواست تمدید مهلت ثبت‌نام، زمان ارسال اثر به فرآیند اصلی «جایزه بازی‌های جدی» و ثبت‌نام در «هکاتون بازی‌های جدی» تا روز جمعه مورخ 25 آبان‌ماه تمدید شد. لازم به ذکر است به دلیل محدودیت زمانی، این مهلت مجددا تمدید نخواهد شد و از علاقه‌مندان درخواست می‌شود نسبت به ارسال اثر یا ثبت‌نام خود نهایتا تا تاریخ مذکور اقدام فرمایند.

دومین دوره از «جایزه بازی‌های جدی» شامل دو بخش اصلی است که در بخش فرآیند اصلی «جایزه بازی‌های جدی»، همچون سال گذشته، پس از دریافت آثار ارسالی، بازی‌های جدی در سه مرحله مورد داوری تولید، داوری تجاری و داوری علمی قرار می‌گیرند و پس از بررسی‌های داوران، فینالیست‌ها در روز 9 آذرماه 1397 در مرحله نهایی داوری به ارائه بازی‌های خود می‌پردازند. در همین روز برنده مسابقه اعلام خواهد شد و البته علاوه بر دریافت جایزه 20 میلیون تومانی توسط برنده، حمایت‌های مستقیم و غیرمستقیم دیگری نیز در انتظار فینالیست‌ها خواهد بود. برای شرکت در این بخش پس از دریافت فرم ثبت‌نام بازی جدی در فرآیند اصلی «جایزه بازی‌های جدی 1397» از اینجا و تکمیل اطلاعات موردنیاز، یک فایل Zip حاوی PDFو Word فرم تکمیل شده را به آدرس direc@ircg.ir ایمیل کنید.

در بخش دوم، اولین دوره از «هکاتون بازی‌های جدی» معرفی می‌شود؛ که طی یک رویداد 48 ساعته در روزهای پنجشنبه و جمعه، 1 و 2 آذرماه، تیم‌های ثبت‌نام‌کننده در هکاتون با راهنمایی مِنتورها به رقابت و تولید یک بازی جدی (نهایتا تا سطح نسخه دِمو) با یک موضوع محوری تعیین شده می‌پردازند و پس از ارائه بازی‌های خود و ارزیابی داوران، برنده این بخش نیز در روز 9 آذرماه 1397 معرفی خواهد شد. علاوه بر اینکه برنده «هکاتون بازی‌های جدی» جایزه 10 میلیون تومانی «موسسه ملی توسعه تحقیقات علوم پزشکی (نیماد)» را دریافت می‌کند، شرکت‌کنندگان در هکاتون مورد حمایت‌های مستقیم و غیرمستقیم قرار می‌گیرند. علاوه بر این تلاش شده است تا حد امکان، تیم‌های منتخب، پس از فرآیند جایزه از امکان حضور در برنامه‌های شتاب‌دهی «آواگیمز»، معرفی بازی به سرمایه‌گذاران و عقد قرارداد با مجموعه‌های سفارش‌دهنده بازی‌ جدی بهره‌مند شوند. برای شرکت در این بخش پس از دریافت فرم ثبت‌نام در «هکاتون بازی‌های جدی 1397» از اینجا و تکمیل اطلاعات موردنیاز، یک فایل Zip حاوی PDF و Word فرم تکمیل شده را به آدرس direc@ircg.ir ایمیل کنید.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here