مهلت ثبت‌نام در «جایزه بازی‌های جدی ۱۳۹۷» به پایان رسید؛ با داوران و منتورهای SeGaP2018 آشنا شوید

0
228
اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی

Rate this post
با توجه به پایان مهلت ارسال آثار به فرآیند اصلی «جایزه بازی‌های جدی ۱۳۹۷» و همچنین ثبت‌نام در «هکاتون بازی‌های جدی ۱۳۹۷»، مرحله ثبت‌نام در SeGaP2018 با ۳۶ بازی ارسال شده برای فرآیند اصلی و بیش از ۸۰ شرکت‌کننده در هکاتون به پایان رسید.

فرآیند اصلی «جایزه بازی‌های جدی ۱۳۹۷»:

در بخش فرآیند اصلی، پس از غربال بازی‌های ارسالی، داوران در سه بخش داوری تولید، داوری تجاری و داوری علمی به ارزیابی آثار می­‌پردازند. اسامی داوران فرآیند اصلی جایزه به شرح زیر است:

در بخش داوری تولید:

جناب آقای سید علی سیدف

جناب آقای هادی اسکندری

جناب آقای سجاد قلی‌زاده

در بخش داوری تجاری:

شرکت سرمایه‌گذاری و شتاب‌دهی تخصصی آواگیمز

سرکار خانم مهندس فریبا علیزاده

در بخش داوری علمی:

سرکار خانم دکتر مهناز استکی

جناب آقای دکتر یوسف خدابنده‌لو

جناب آقای طه رسولی

فینالیست‌های فرآیند اصلی در ابتدای هفته آینده معرفی شده و در روز جمعه مورخ ۹ آذرماه، هم‌زمان با برگزاری DGRC2018، در دانشگاه صداوسیما به رقابت نهایی خواهند پرداخت. به برنده فرآیند اصلی SeGaP2018، جایزه ۲۰ میلیون تومانی بازی‌های جدی تعلق می­گیرد. همچنین در این بخش موسسه نیماد به بازی منتخب در حوزه بهداشت و درمان، جایزه ۵ میلیون تومانی اختصاص خواهد داد.

«هکاتون بازی‌های جدی ۱۳۹۷»

در بخش هکاتون، تیم‌ها و افراد شرکت‌کننده از روز چهارشنبه ۳۰ آبان‌ماه در سالن رویدادهای صندوق نوآوری و شکوفایی به توسعه بازی جدی خود در حوزه بهداشت و درمان می­پردازند و این رقابت تا روز جمعه، ۲ آذرماه ادامه خواهد داشت. تیم‌ها در سه روز برگزاری این گیم­جم تحت نظارت منتورهای تولید و منتورهای علمی قرار می­گیرند. اسامی منتورهای هکاتون به شرح زیر است:

منتورهای تولید:

جناب آقای طه رسولی

جناب آقای وهاب احمدوند

جناب آقای محمد ایرجی

منتورهای علمی:

سرکار خانم دکتر منیره افضلی

جناب آقای دکتر هادی زرافشان

جناب آقای دکتر امیر هاشمی مشکینی

بازی­های تولید شده توسط داوران هر دو بخش ارزیابی شده و برنده جایزه ۱۰ میلیون تومانی موسسه نیماد برای «هکاتون بازی­های جدی ۱۳۹۷» در اختتامیه DGRC2018 معرفی خواهد شد.


اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید