اطلاعیه دبیرخانه جایزه بازی‌های جدی در مورد مشکل ارسال آثار در شرایط اختلال اینترنتی

0
338

پیرو اختلالات اینترنتی پیش آمده در شبکه اینترنت کشور و چالش‌های ناشی از آن برای ارسال آثار به سومین جایزه بازی‌های جدی، دبیرخانه این رویداد، تصمیمات زیر را تا رفع این مشکل برای سه بخش اصلی رویداد اتخاذ نموده است:

در زمینه سمپوزیوم بازی‌های جدی، با توجه به اینکه مهلت ارسال مقالات تا پنجشنبه 30 آبان‌ماه تعیین شده بود، به جهت رفاه حال بازی‌پژوهان برای جمع‌بندی پژوهش‌های صورت گرفته، این مهلت تا پایان روز جمعه، 8 آذرماه 1398 تمدید شد. همچنین با توجه به اختلال دسترسی به سامانه ارسال مقالات، بازی‌پژوهان می‌توانند تا اطلاع ثانوی مقالات خود را از طریق لینک‌های زیر ارسال نمایند:

فرم ارسال مقالات

لینک دانلود قالب مقاله

در مورد ارسال بازی به بخش جشنواره و ثبت‌نام در هکاتون نیز متاسفانه امکان بارگذاری مدارک در شرایط فعلی مقدور نیست. لذا از همراهان گرامی خواهشمندیم ظرف چند روز آینده، در این زمینه شکیبا باشند. در صورتی که شرایط فعلی در هفته آتی نیز ادامه یابد، دبیرخانه روش جایگزینی را برای شرکت در این دو بخش از رویداد متعاقبا اعلام خواهد نمود.

این نکته حائز اهمیت است که در هر سه بخش ذکر شده، در صورتی که وضعیت اینترنت به شرایط عادی بازگردد، مخاطبین رویداد می‌توانند از مسیرهای قبلی یعنی سایت رسمی رویداد به نشانی www.segap.ir به ارسال آثار و ثبت‌نام اقدام نمایند.

اطلاعات تماس دبیرخانه:

در صورت بروز هرگونه مشکل یا سؤال با دبیرخانه جایزه بازی‌های جدی (دایرِک) با شماره 88310370-021 (داخلی 415) تماس بگیرید.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here