مقالات سمپوزیوم بین‌المللی بازی‌های جدی ۱۳۹۹ برای نمایه‌سازی به پایگاه استنادی IEEE Xplore ارسال خواهند شد

0
111

عنوان «سمپوزیوم بین‌المللی بازی‌های جدی 1399» در پی رایزنی‌های انجام شده توسط دبیرخانه چهارمین دوره «جایزه بازی‌های جدی» در فهرست کنفرانس‌های تحت حمایت پایگاه استنادی IEEE Xplore قرار گرفت و به سیاق دوره‌های قبل (سمپوزیوم بین‌المللی بازی‌های جدی 1398 و دومین کنفرانس تحقیقات بازی‌های دیجیتال در سال 1397) مقالات پذیرفته شده در سمپوزیوم بین‌المللی بازی‌های جدی 1399 نیز برای نمایه‌سازی در پایگاه معتبر استنادی IEEE Xplore به این پایگاه ارسال می‌شوند. 

بخش علمی سمپوزیوم بازی‌های جدی با هدف تمرکزبخشی به منابع علمی و تحقیق در جهت توسعه این بازی‌ها برگزار می‌شود و علاوه بر ارائه تازه‌ترین تحقیقات در این حوزه، با سخنرانی اساتید معتبر بین‌المللی نیز همراه خواهد بود. بازی‌پژوهان برای ارسال مقاله به سمپوزیوم بازی‌های جدی 1399، تا روز جمعه 30 آبان‌ماه فرصت خواهند داشت و همچون سال گذشته، مقالات فقط به‌صورت انگلیسی پذیرفته می‌شوند و باید در قالب ارائه شده توسط IEEE ارسال شوند (اینجا را کلیک کنید). 

لازم به ذکر است که علاوه بر فرصت نمایه‌سازی مقالات در این پایگاه استنادی معتبر، بیش از 20 میلیون تومان جوایز نقدی به مقالات برتر و شفاهی و همچنین مقالات این حوزه با موضوعات تجاری‌سازی بازی‌های جدی، واقعیت گسترده، کودک و نوجوان و علوم شناختی اختصاص یافته است و بازی‌پژوهان می‌توانند از این جوایز بهره‌مند شوند. 

برای دریافت محورهای مقالات و راهنمای نگارش مقالات حتما به سایت www.segap.ir مراجعه کنید. برای شرکت در این بخش رویداد و ارسال مقاله به سمپوزیوم بازی­‌های جدی 1399 هم اینجا کلیک کنید.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here