شبکه همکاری جایزه بازی‌های جدی بزرگ‌تر شد

0
173
اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی

Rate this post

روزشمار برای چهارمین دوره جایزه بازی‌های جدی ۱۳۹۹ آغاز شده است. رویدادی که بازی‌پژوهان و بازی‌سازان برای شرکت در آن با ارسال مقالات و آثار چند روز بیشتر یعنی تا پایان روز جمعه ۱۴ آذرماه فرصت ندارند. جایزه بازی‌های جدی ۱۳۹۹ که هرسال توسط بنیاد ملی بازی‌های رایانه‌ای به عنوان تنها متولی این صنعت برگزار می‌شود در چهارمین تجربه برگزاری‌اش توانسته گامی بزرگ در راستای جذب و توسعه شبکه‌ای گسترده و معتبر از حامیان بردارد.

حمایت ۱۸ نهاد حاکمیتی، علمی،دانشگاهی و بازی‌سازی از جایزه بازی‌های جدی ۱۳۹۹ به عنوان رویدادی مهم و قابل اعتناء در صنعت بازی کشور تلاشی است که در راستای اهداف بنیاد ملی بازی‌های رایانه‌ای برای دستیابی به هدف مهم توسعه بیش ‌از پیش بازی‌های جدی در کشور برداشته شده است.
جذب این شبکه گسترده‌ از حامیان و اختصاص بیش از ۷۰۰ میلیون تومان جایزه نقدی و تسهیلات تجاری‌سازی به منتخبان برگزیده جایزه بازی‌های جدی ۱۳۹۹، بخشی مهم از کم و کیف رویدادی است که تا زمان برگزاری‌اش زمان زیادی باقی‌ نمانده است.
به همین انگیزه و در قالب اینفوگرافیک نهادهای حامی جایزه بازی‌های جدی ۱۳۹۹ و میزان حمایت‌های نقدی و یا اختصاص تسهیلات تجاری‌سازی به منتخبان برگزیده این رویداد معرفی شده است. مرور این نمایه تصویری کامل و جامع از تلاش دبیرخانه این جایزه برای جذب شبکه‌ای گسترده و معتبر از حامیان رویداد را ارائه می‌دهد.

علاقه‌مندان به شرکت در رویداد «جایزه بازی‌های جدی ۱۳۹۹» می‌توانند اطلاعات بیشتر در خصوص نحوه ثبت نام و ارسال آثار را از طریق سایت segap.ir دنبال کنند.


اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید