حمایت موسسه نیماد از آثار حوزه سلامت در جشنواره بازی‌ جدی سال 1400

0
92

مؤسسه ملی توسعه تحقیقات علوم پزشکی ایران (نیماد) به‌عنوان یکی از حامیان جایزه بازی‌های جدی 1400 (SeGaP2021) و به نمایندگی از وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشكی با حمایت از آثار ارسالی مرتبط به حوزه سلامت در بخش جشنواره، به برگزیدگان این بخش تا سقف 20 میلیون تومان جایزه اهدا می‌کند.

 

پنجمین دوره جایزه بازی‌های جدی با انتشار فراخوان خود به طور رسمی فعالیت را آغاز کرد تا تکلیف این ماراتن بزرگ و شناخته شده صنعت بازی ایران در حوزه بازی‌های جدی در آذرماه 1400 با معرفی برترین‌هایش به سرانجام برسد. اما یکی از دستاوردهای مهم این رویداد مهم طی چهار دوره گذشته ایجاد شبکه بزرگ و ارزشمندی از حامیان دولتی و خصوصی است که در آن نهادهای همکار با استفاده از ظرفیت بازی‌های جدی به‌عنوان ابزاری جدید در راستای حل مسائل خود اقدام می‌کنند، موسسه نیماد که به‌عنوان اولین حامی رویداد بازی‌های جدی از سال 1397 همکاری خود را با بنیاد آغاز کرده است، امسال نیز به‌عنوان یکی از مهمترین حامیان با این رویداد همراه است تا با توجه به مسئله محور بودن بازی‌های جدی و در راستای دغدغه‌ها و اولویت‌های مربوطه بتواند گامی مهم در جهت حل این دغدغه‌ها و موضوعات مهم خود بردارد.  

مؤسسه ملی توسعه تحقیقات علوم پزشکی ایران (نیماد) یک نهاد دولتی وابسته به وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی است که به‌عنوان یکی از حامیان کلیدی جایزه بازی‌های جدی، مشارکت و همکاری خود را با این رویداد از دومین دوره آن آغاز کرده است. موسسه نیماد امسال نیز به بازی‌های منتخب حوزه سلامت در جشنواره بازی جدی سال مشروط به داشتن تحقیقات و مطالعات اثربخشی تا سقف 20 میلیون تومان جایزه نقدی اهداء خواهد کرد.

گفتنی است جایزه بازی‌های جدی که هرسال توسط بنیاد برگزار می‌شود در این دوره نیز همچون سال گذشته با نگاهی کلان‌تر نسبت به سرگرمی‌های هدفمند و با جذب شبکه‌ای گسترده از حامیان و همکاران، علاوه بر بازی‌های دیجیتال، حامی سایر سرگرمی‌­های جدی همچون اتاق فرار، بازی‌های رومیزی یا شبیه­‌‌‌ سازها هم خواهد بود. این رویداد  امسال هم در سه بخش اصلی خود یعنی جشنواره، هکاتون و سمپوزیوم برگزار می‌شود. 

اگر هنوز فراخوان جایزه بازی‌های جدی 1400 و شرایط شرکت در آن را ندیده‌اید، حتما اینجا کلیک کنید تا به‌طور کامل در جریان جزئیات ماجرا قرار گیرید.

 
 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here