«آواگیمز»، حامی «جایزه بازی‌های جدی ۱۳۹۷» است

مهلت ثبت‌نام تا 18 آبان‌ماه 1397

0
219
در ادامه همکاری‌های مرکز تحقیقات بازی‌های دیجیتال و شرکت سرمایه‌گذاری و شتاب‌دهی تخصصی «آواگیمز»، این مجموعه «جایزه بازی‌های جدی 1397» را حمایت خواهد کرد.
 

«آواگیمز» در هر دو بخش فرآیند اصلی جایزه و «هکاتون بازی‌های جدی 1397» همراه این رویداد خواهد بود  و همچون دوره گذشته علاوه بر همکاری در داوری تجاری بازی‌های جدی ارسال شده، با تیم‌های منتخب وارد مذاکره ورود به برنامه شتاب‌دهی می‌شود.

علاوه بر این با همکاری مشترک این شرکت و دبیرخانه «جایزه بازی‌های جدی» برنامه‌هایی برای مِنتورینگ و آموزش تجاری‌سازی تیمهای حاضر در “SeGaP2018” ترتیب داده شده است که این برنامه‌ها متعاقبا اعلام خواهند شد.

دومین دوره از این مسابقه شامل دو بخش اصلی است که در بخش فرآیند اصلی «جایزه بازی‌های جدی»، همچون سال گذشته، پس از دریافت آثار ارسالی (نهایتا تا 18 آبان‌ماه 1397)، بازی‌های جدی در سه مرحله مورد داوری تولید، داوری تجاری و داوری علمی قرار می‌گیرند و پس از بررسی‌های داوران، فینالیست‌ها در روز 9 آذرماه 1397 در مرحله نهایی داوری به ارائه بازی‌های خود می‌پردازند. در همین روز برنده مسابقه اعلام خواهد شد و البته علاوه بر دریافت جایزه 20 میلیون تومانی توسط برنده، حمایت‌های مستقیم و غیرمستقیم دیگری نیز در انتظار فینالیست‌ها خواهد بود. برای شرکت در این بخش پس از دریافت فرم ثبت‌نام بازی جدی در فرآیند اصلی «جایزه بازی‌های جدی 1397» از اینجا و تکمیل اطلاعات موردنیاز، یک فایل Zip حاوی PDF و Word فرم تکمیل شده را به آدرس direc@ircg.ir ایمیل کنید.

در بخش دوم، اولین دوره از «هکاتون بازی‌های جدی» معرفی می‌شود؛ که طی یک رویداد 48 ساعته در روزهای پنجشنبه و جمعه، 1 و 2 آذرماه، تیم‌های ثبت‌نام‌کننده در هکاتون با راهنمایی مِنتورها به رقابت و تولید یک بازی جدی (نهایتا تا سطح نسخه دِمو) با یک موضوع محوری تعیین شده می‌پردازند و پس از ارائه بازی‌های خود و ارزیابی داوران، برنده این بخش نیز در روز 9 آذرماه 1397 معرفی خواهد شد. علاوه بر اینکه برنده «هکاتون بازی‌های جدی» جایزه 10 میلیون تومانی دریافت می‌کند، شرکت‌کنندگان در هکاتون مورد حمایت‌های مستقیم و غیرمستقیم قرار می‌گیرند. علاوه بر این تلاش شده است تا حد امکان، تیم‌های منتخب، پس از فرآیند جایزه از امکان حضور در برنامه‌های شتاب‌دهی، معرفی بازی به سرمایه‌گذاران و عقد قرارداد با مجموعه‌های سفارش‌دهنده بازی‌ جدی بهره‌مند شوند. برای شرکت در این بخش پس از دریافت فرم ثبت‌نام در هکاتون بازی‌های جدی 1397 از اینجا و تکمیل اطلاعات موردنیاز، یک فایل Zip حاوی PDF و Word فرم تکمیل شده را به آدرس direc@ircg.ir ایمیل کنید.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here