وبینار گردایه ۶: «بررسی رویدادهای جهانی صنعت بازی‌های دیجیتال در سال ۲۰۱۸»

0
202
اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی

Rate this post
 وبینار گردایه ۶: به «بررسی رویدادهای جهانی صنعت بازی‌های دیجیتال در سال ۲۰۱۸»، ساعت ۱۰ روز سه‌شنبه، بیست و یکم اسفندماه، توسط سرکار خانم سعیده جنتی، برگزار خواهد شد.

صنعت بازی‌های دیجیتال در سال ۲۰۱۸ چه رویدادهایی را از سر گذرانده است؟ درآمد کلی این صنعت در سال گذشته چه عددی است؟ کدام پلتفرم، درآمد بیشتری برای این صنعت فراهم آورده است؟ بازی‌های رایانه‌ای و موبایلی کدامیک پیروز میدان رقابت بر سر جلب بازیکن هستند؟ صاحبنطران در این زمینه چه دیدگاهی دارند؟ آمارها و حقایق به ما چه می‌گویند؟ برترین بازی‌های سال ۲۰۱۸ کدامند؟ آیا می‌توان به آمارها اعتماد کرد؟ چه ترندهایی در سال ۲۰۱۹ در انتظار این صنعت خواهد بود؟ صنعت بازی‌های دیجیتال ایران در چه جایگاهی قرار دارد؟ بازیکنان ایرانی در کشور چگونه عمل کرده‌اند؟

این‌ها سؤالاتی است که در وبینار «بررسی رویدادهای جهانی صنعت بازی‌های دیجیتال در سال ۲۰۱۸» به آن‌ها پاسخ خواهیم گفت. در این رویداد، ششمین شماره منتشر شده از گردایه توسط مرکز تحقیقات بازی‌های دیجیتال «دایرک» را بارخوانی کرده و اطلاعات تکمیلی سودمندی را پیرامون صنعت بازی‌ها در اختیارتان قرار خواهیم داد.

ششمین شماره از گردایه پاییز سال ۱۳۹۷ به‌طور رایگان به شرکت‌کنندگان در این وبینار تقدیم خواهد شد. ضمناً نحوه اتصال به وبینار متعاقباً از طریق تماس با شرکت‌کنندگان اعلام می‌گردد.

برای ثبت‌نام در این رویداد، به لینک زیر مراجعه نمائید:

https://evnd.co/4kkyk


اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید