وبینار گردایه ۶: «بررسی رویدادهای جهانی صنعت بازی‌های دیجیتال در سال ۲۰۱۸»

0
213
 وبینار گردایه 6: به «بررسی رویدادهای جهانی صنعت بازی‌های دیجیتال در سال 2018»، ساعت 10 روز سه‌شنبه، بیست و یکم اسفندماه، توسط سرکار خانم سعیده جنتی، برگزار خواهد شد.

صنعت بازی‌های دیجیتال در سال 2018 چه رویدادهایی را از سر گذرانده است؟ درآمد کلی این صنعت در سال گذشته چه عددی است؟ کدام پلتفرم، درآمد بیشتری برای این صنعت فراهم آورده است؟ بازی‌های رایانه‌ای و موبایلی کدامیک پیروز میدان رقابت بر سر جلب بازیکن هستند؟ صاحبنطران در این زمینه چه دیدگاهی دارند؟ آمارها و حقایق به ما چه می‌گویند؟ برترین بازی‌های سال 2018 کدامند؟ آیا می‌توان به آمارها اعتماد کرد؟ چه ترندهایی در سال 2019 در انتظار این صنعت خواهد بود؟ صنعت بازی‌های دیجیتال ایران در چه جایگاهی قرار دارد؟ بازیکنان ایرانی در کشور چگونه عمل کرده‌اند؟

این‌ها سؤالاتی است که در وبینار «بررسی رویدادهای جهانی صنعت بازی‌های دیجیتال در سال 2018» به آن‌ها پاسخ خواهیم گفت. در این رویداد، ششمین شماره منتشر شده از گردایه توسط مرکز تحقیقات بازی‌های دیجیتال «دایرک» را بارخوانی کرده و اطلاعات تکمیلی سودمندی را پیرامون صنعت بازی‌ها در اختیارتان قرار خواهیم داد.

ششمین شماره از گردایه پاییز سال 1397 به‌طور رایگان به شرکت‌کنندگان در این وبینار تقدیم خواهد شد. ضمناً نحوه اتصال به وبینار متعاقباً از طریق تماس با شرکت‌کنندگان اعلام می‌گردد.

برای ثبت‌نام در این رویداد، به لینک زیر مراجعه نمائید:

https://evnd.co/4kkyk

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here