اهدای جوایز نقدی ۲۵ میلیون تومانی به بازی‌های برتر «جایزه بازی‌های جدی»

«طرلان» رتبه اول و «RehabMap» رتبه دوم را در دوره اول کسب کردند

0
897
جوایز 25 میلیون تومانی برندگان بخش «جایزه بازی‌های جدی» در نخستین کنفرانس تحقیقات بازی‌های دیجیتال به بازی‌های طرلان و RehabMap اهدا شد.

با توجه به محوریت اتصال صنعت به دانشگاه و نیز مورد توجه قرارگرفتن حوزه بازی‌های جدی در نخستین کنفرانس تحقیقات بازی‌های دیجیتال، «جایزه بازی‌های جدی» که با عنوان SeGaP شناخته‌شده است، فرصت مناسبی را برای ارائه ایده‌ها و تولیدات این عرصه فراهم کرد. بازی طرلان از جنبه آموزش نظری و بازی RehabMap نیز ارتقای سلامت برخوردار هستند. از میان بازی‌های ارسال‌شده به این بخش، دو بازی یادشده با کسب بالاترین امتیازات از سوی داوران برنده اعلام شدند. خانم دکتر عاطفه احمدی  سازنده بازی طرلان و محمدصادق نعمانی دانش‌آموخته رشته هنرهای چندرسانه‌ای از دانشگاه هنر اسلامی تبریز به همراه دکتر یونس سخاوت استادیار این دانشگاه، از سازندگان بازی RehabMap هستند.

از مجموع 55 بازی ارسال‌شده برای داوری در این بخش، پس از انجام دو مرحله داوری، 5 بازی جدی به مرحله نهایی راه یافتند. مرحله نهایی داوری در دومین روز برگزاری کنفرانس تحقیقات بازی‌های دیجیتال توسط 89 داور داخلی و بین‌المللی صورت گرفت. از این تعداد دو بازی طرلان و RehabMap با اختلافی اندکی برگزیده‌های اول و دوم اعلام شدند. بازی طرلان به‌عنوان بازی برتر برنده جایزه 20 میلیون تومانی در این کنفرانس شد.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here